Chcę zaproponować Wam pewną usługę. Usługa jest bezpłatna, choć obwarowana pewnymi warunkami. Proponuję bezpłatne rozliczenie PIT-ów za rok 2016 dla każdego, komu sprawia to trudność albo po prostu nie chce zawracać sobie tym głowy.

Warunki:
1. Rozliczenie w formie PIT-37 (dla osób nieuzyskujących dochody z działalności gospodarczej)
2. Rozliczenie indywidualne (bez małżonków, dzieci)
3. Zgoda na przekazanie 1% podatku na:


Fundacja Św. Franciszka "Pomóż zwierzętom - naszym małym braciom"
Numer KRS: 0000017257

www.101kotow.pl


(jest to fundacja, która prowadzi w Konstancinie azyl dla kotów, a której działalność śledzę od wielu lat i pomagam jak tylko mogę...)

Wykonanie:
1. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z mojej oferty i wspomóc tą drogą koci azyl, prześlij na mój adres e-mail (klangor.rach@gmail.com) zeskanowany PIT-11 otrzymany od swojego pracodawcy/ów.
2. Dopuszczam rozliczenie w deklaracji odliczenia za Internet, pod warunkiem otrzymania niezbędnej do tego celu dokumentacji (potwierdzenia zapłaty + faktury).
3. W mailu zwrotnym otrzymasz wypełniony PIT-37 w formacie PDF, gotowy do wydrukowania, podpisania i wysłania bądź złożenia w Urzędzie Skarbowym (termin upływa 30 kwietnia 2017r.)


Zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Rozliczanie PITów, które nie spełniają powyższych warunków - do ustalenia.

Pozdrawiam

Agnieszka Krzekotowska-Głowacka


 Polecam wspomaganie organizacji pożytku publicznego także niezależnie od 1% rocznego podatku. Przekazane w ciągu roku darowizny można odliczyć od podlegającego opodatkowaniu dochodu w ramach limitu 6% (ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych - art. 26 ust. 1 pkt. 9 ustawy). Oznacza to, że możesz swój dochód przed opodatkowaniem pomniejszyć o darowizny na rzecz Fundacji do 6% uzyskanego w danym roku dochodu.


Źródło zdjęć: wykonanie własne oraz http://101kotow.pl/